Transport gratis przy zakupach od 500 złbiuro@mytoner.pl+48 697 606 46022 654 01 32

Skup tonerów, kartridży, tuszy - Warszawa

Dysponujesz pustymi, uszkodzonymi lub nowymi, niepotrzebnymi tonerami czy tuszami? A czy wiesz, że możesz je z zyskiem sprzedać i dzięki temu zadbać o środowisko? Wystarczy, że wybierzesz nasz skup tonerów w Warszawie!

Skup nowych, oryginalnych tonerów – to Ci się opłaci!

Zalegające, nieużywane tonery do drukarek to wbrew pozorom bardzo częsty problem, który dotyka zarówno firmy jak i osoby prywatne. Co zrobić, jeśli zostały nam materiały do drukarki, która była wynajmowana lub dzierżawiona, a które teraz są nam kompletnie nieprzydatne? Lub co, jeśli zakupiliśmy zapas tonerów, kartridży czy tuszy do drukarki, która w krótkim czasie się zepsuła i została wymieniona na nową?

W tych i wielu innych przypadkach odpowiedzią jest skup nowych tonerów MyToner! Nasza firma z chęcią odkupi od Was nieużywane oryginalne materiały eksploatacyjne do drukarek większości producentów, takich jak np. Brother, Canon czy HP. Prowadzimy profesjonalny skup oryginalnych tonerów, tuszy i kartridży – u nas możesz liczyć na atrakcyjne stawki i jasne zasady współpracy.

ul. Kazimierza Deyny 10
01-471 Warszawa

Profesjonalny skup kadridży, tuszy i bębnów do drukarek.

Nie tylko odbiór zużytych tonerów – co przyjmujemy?

Skup Nowych Oryginalnych Tonerów

Skup Pustych Oryginalnych Tonerów

Skup Fuserów

Skup Transferów

Skup Kartridży

Skup Bębnów do drukarek

Skup Tuszy

1

Skorzystaj z formularza lub zadzwoń pod 697 606 460 oraz 22 654 01 32

2

Wycenimy produkt i skontaktujemy się z Tobą

3

Razem opracujemy i potwierdzimy szczegóły transakcji

4

Materiały odbierzemy od Ciebie we własnym zakresie lub poprosimy Cię o dostarczenie ich do naszego biura

To tyle… Ty cieszysz się z zaoszczędzonej kaski, a my mamy kilka tonerów więcej 🙂

Kaska za toner – szczegóły naszej oferty

Skorzystaj z formularza kontaktowego na dole ekranu lub zadzwoń 697 606 460 lub 22 654 01 32.

Przekaż nam informacje na temat posiadanych materiałów oraz ich klasie. Do formularza dołącz zdjęcia – to przyspieszy i ułatwi wycenę. Szersze dane na temat skupowanych przez nas produktów znajdziesz w sekcji FAQ.

Wycena i kontakt ze Sprzedającym

Na podstawie przesłanych danych opracujemy naszą propozycję finansową oraz ustalimy wspólnie najlepszy sposób odbioru materiałów.

Ustalenie i zatwierdzenie szczegółów transakcji.

Podmioty prowadzące działalność gospodarczą poprosimy o wystawienie faktury VAT. Z osobą prywatną podpiszemy natomiast klasyczną umowę kupna-sprzedaży.

Odbiór materiałów i dokumentów przeprowadzimy we własnym zakresie lub zaprosimy Cię do naszego biura.

FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Prowadzimy skup oryginalnych tonerów, fuserów, bębnów do drukarek, transferów, cartridge i tuszy do najpopularniejszych producentów. Nie skupujemy zamienników.

Nie prowadzimy skupu materiałów częściowo używanych lub nieposiadających oryginalnego opakowania. Pudełko może jednak delikatnie uszkodzone.

W zależności od wspólnych ustaleń produkty odbierzemy od Ciebie osobiście lub poprosimy Cię o dostarczenie ich do naszej siedziby.

Za każdy kupiony od Ciebie produkt płacimy gotówką.

Skontaktuj się z nami, jeśli posiadasz produkty producentów takich jak Brother, HP, Canon, Ricoh, OKI, NRG, Panasonic, Lexmark, Samsung,Toshiba, Sharp, Xerox czy innych.

Nie jesteś pewny, że Twoje produkty są oryginalne? Możesz to sprawdzić samodzielnie, korzystając z tych linków:
Lexmark – sprawdź oryginalność produktów
HP – sprawdź oryginalność produktów
HP – praktyczny przewodnik dla firm

Klasy skupowanych tonerów

Krótki przewodnik dla sprzedających

Klasa A

 

Opakowanie nieotwierane, fabrycznie zamknięte. Produkt nieużywany.

Klasa B

 

Na opakowaniu dopuszczalne są rysy, zadrapania, ślady po taśmach czy przetarcia. Ważne, aby pudełko nie posiadało śladów otwierania.

Klasa C

 

Opakowanie zewnętrzne otwarte, lecz produkt w środku fabrycznie zamknięty.

Skup pustych tonerów

A czy wiesz, że z MyToner możesz zarobić na pustych tonerów, a oprócz tego zadbać o środowisko? Jak to możliwe? Nasza firma od wielu lat prowadzi skup zużytych tonerów, dbając o to, aby odpady te nie trafiały do zwykłych koszy na śmieci lub co gorsza – do lasu.

Wewnątrz pustych tonerów i innych materiałów drukujących, wciąż znajduje się wiele szkodliwych dla natury substancji – m.in. polimerów czy związków chelatowych. Jeśli trafią na wysypisko, mogą zatruwać wodę i glebę przez wiele lat. Podobnie sprawa ma się z obudową tonerów, tuszy i kartridży, która zwykle wykonana jest z tworzyw sztucznych. Wybierając nasz skup zużytych tonerów oszczędzasz i chronisz planetę!

Choć bezpieczna utylizacja tonerów i tuszy to odpowiedzialność, które ciąży przede wszystkim na firmach, to jednak każdy powinien wziąć ją pod uwagę. A z nami to proste! W MyToner skup pustych tonerów odbywa się legalnie i zgodnie z przepisami GIOŚ – wystawiamy kartę przekazania odpadu. Gwarantujemy atrakcyjne stawki i minimum procedur!

Ceny ustalane indywidualnie w zależności od ilości tonerów i producenta

Wymień toner na kaskę!

    *Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

    Aktualizacja…
    • Brak produktów w koszyku.